Naše firemní kultura

Víme, kdo jsme, co chceme a jak toho dosáhnout. Výzvy, které stojí před námi bereme jako příležitost k učení a zdokonalování.

Firemní hodnoty

Pracujeme jako tým a za svou prací si stojíme

Víme, že společně to dotáhneme dál. Spolupracujeme jako tým a vzájemně se podporujeme. Jako jednotlivci podáváme co nejlepší možný výstup.

Chyby vnímáme jako příležitosti pro zlepšení

Každý dělá chyby, i my.Pokud si je připustíme a postavíme se k nim čelem, mohou být příležitostí pro zlepšení.

Pokora, zodpovědnost a upřímnost budují důvěru

Na těchto základních hodnotách stavíme interní komunikaci i vnější prezentaci. Jsme vděční za pozici a příležitosti, které máme. Vůči sobě, klientům i zákazníkům jsme zodpovědní a upřímní. Pokud si nevíme rady, nebojíme se zeptat.

Know-how je náš největší kapitál a nebojíme se ho použít

Tím nejcennějším jsou pro nás zkušenosti a know-how, o které se nebojíme podělit. Jsme ochotni se dále posouvat, i když to někdy potřebuje jistou dávku odhodlání a trpělivosti.

Všechno má řešení

Neexistuje žádný problém nebo situace, která nemá řešení. Stejně jako u chyb, i problémy jsou výzvy, ke kterým se stavíme přímo a jejich řešením se posouváme dál.

Mise

Soustředíme se na výkonnostní marketing a zvyšování obratů. Naším cílem je maximalizace vašeho obchodního potenciálu a dosahování nejlepších možných výsledků. Dlouholetou správou velkých rozpočtů jsme nasbírali cenné know-how, díky kterému umíme efektivně využít vaše data a prostředky ve váš prospěch.

Reklamní rozpočet vnímáme jako investicí do vašeho rozvoje. Prostor pro zlepšení odhalíme hned zkraje, ale pro dosažení nejlepších výsledků potřebujeme dostatek času na optimalizaci. Zakládáme si proto na dlouhodobé spolupráci.

Kvalita odvedené práce je pro pro nás velmi důležitá a přistupujeme k ní s velkou zodpovědností. Zakládáme si na férovém a transparentním jednání. U nás vždy víte, s kým komunikujete a na koho se můžete obrátit. Vaše e-maily a telefonáty nikdy nezůstanou bez odpovědi.

Dobře víme, že marketing je dynamický obor a vyžaduje pravidelné inovace. Chceme být v popředí a nebojíme se využívat nové postupy i technologie, které zvyšují efektivitu našich služeb, a tím i vašich výsledků.

Máte pocit, že bychom si mohli rozumět? Pojďte s námi růst.

Vize

Kdo jsme

Jsme tým marketingových specialistů. Zaměřujeme se na maximalizaci obratů, vnější komunikaci a webovou analytiku. Pomáháme e-commerce projektům růst a navazovat nové kontakty se zákazníky v B2B i B2C segmentu.

Naší silnou stránkou je výkonnostní marketing v online prostředí. Specializujeme se na reklamní kampaně na sociálních sítích (Facebook, Instagram, TikTok) a na vytváření i optimalizaci nákupních, vyhledávacích nebo displayových kampaní.

Zakládáme si na lidském přístupu a chceme být na naši práci hrdí. V repetitivních úkolech hledáme maximální efektivitu, v nových příležitostech naopak vidíme chtěné výzvy. 

Současnost

V současné chvíli spolupracujeme s desítkami klientů, u kterých naše reklamní kampaně přinášejí prokazatelné výsledky. Ke každému projektu máme osobní přístup a reklamní kampaně sestavujeme na míru. Vytváříme tím kvalitní, kreativní a hodnotnou reklamu. 

Věnujeme se i neziskovému sektoru a staráme se o kampaně, které mají potenciál změnit svět.

Budoucnost

Rosteme a naší vizí je být nejlepším partnerem pro výkonnostní marketing na jižní Moravě a následně i v Česku. Naším cílem je vybudovat specializovanou butikovou agenturu o velikosti 15-20 specialistů.

Pracovní vztahy

Zakládáme si na dlouhodobých pracovních vztazích nejen s klienty, ale i s kolegy. Toho se snažíme docílit jak férovými odměnami, tak zapojením našich kolegů do chodu firmy nebo účastí při vytváření firemních procesů.

Vědomosti a zkušenosti jsou náš největší kapitál. Klademe proto důraz na průběžné vzdělávání. 

Každý zaměstnanec má u nás možnost kariérního růstu – z juniorních pozic se může posunout na pozice seniorních specialistů, account manažerů nebo stratégů.

crossmenu