Přečtěte si naše články o performance marketingu

Jak spravne na video

Jak efektivně pracovat s video kampaní, aby plnila své cíle?

V Macro Marketing Consulting jsme se rozhodli ponořit do analýzy efektivity video obsahu pro brand repositioning kampaně. Naše strategie byla jasná: testovat, jak zvolená optimalizace nákupu reklamy (tedy chování algoritmu) ovlivňuje účinnost videoreklamy a jak, pokud vůbec, do toho vstupuje délka stopáže videa. Závěr na začátek Dávejte si pozor, zda je bezhlavé použití doporučené optimalizace kampaně […]
Číst dále

Průvodce Facebook reklamou: Proč inzerovat na Facebooku a základní pojmy pro reklamu na Facebooku

V dnešní digitální éře je pro malé podnikatele nezbytné pochopit a využívat sílu sociálních sítí. Facebook, s jeho rozsáhlou uživatelskou základnou a pokročilými marketingovými nástroji, nabízí obrovský potenciál pro zvýšení povědomí o značce a dosažení obchodních cílů. V tomto článku se zaměříme na to, jak může facebooková reklama transformovat vaše podnikání a proč by měla být součástí vaší marketingové strategie Proč inzerovat […]
Číst dále
výkonnostní marketing

Výkonnostní marketing

Výkonnostní marketing je nástroj, který, pokud je správně použít, může znamenat rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem v e-commerce.
Číst dále
digitalni marketing

Co je digitální marketing?

Prostředníctvím digitálního marketingu můžete oslovit globální publikum. Buďte vidět tam, kde jsou vaši zákazníci – tedy online.
Číst dále

Marketing na sociálních sítích

Využijte obliby sociálních sítí a oslovte potenciální i stávající zákazníky. Efektivní marketing na sociálních sítích vám dokáže přinést výjimečné výsledky.
Číst dále
crossmenu