Specialista digitálního marketingu – Senior

Koho hledáme
Hltáš novinky v online marketingu a chceš se podílet na tvorbě marketingových strategií pro zajímavé e-commerce klienty? Dokážeš vyhodnotit úspěšnost kampaní a nebojíš se komunikace s klienty? Vypadá to, že jsi tu správně!

Hledáme zkušeného člověka, který hltá novinky v online marketingu a se chce podílet na tvorbě strategií a vyhodnocování jejich úspěšnosti pro klienty zejména v oblasti e-commerce.

Budeš se věnovat zejména tvorbě strategií a nastavování PPC reklamy přes Google Ads, Seznam Sklik, Facebook Ads, webové analytice, CRO a podílet se na tvorbě procesů u nás v agentuře.

Co očekáváme?
● Zkušenosti s vedením a přípravou strategií PPC kampaní
● Schopnost vyhodnotit úspěšnost kampaní
● Ochotu pracovat v týmu a komunikovat v češtině i angličtině
● Chuť učit se novým věcem
● Zodpovědnost, pečlivost a spolehlivost
● Analytické myšlení
● Výbornou komunikaci v češtině – v mluvené i psané formě
● Základní úroveň angličtiny, primárně v psané formě

Za co dostaneš plusové body?
● Máš zkušenosti s vedením týmu
● Máš zkušenosti s vedením projektů
● Umíš zpracovat audit reklamního účtu včetně doporučení k úpravám a stanovením priorit
● Umíš vypracovat strategickou nabídku
● Umíš nastavit základní značky v GTM

Co nabízíme:
● Možnost Home office & Remote office
● Možnost řídit projekty na kterých participujeme
● 21 dnů volna + 5 na dobrovolnické účely
● Kanceláře v centru Brna
● Rozpočet na rozvoj a vzdělávání
● Pravidelné firemní vzdělávání

Co tě čeká, když se k nám přidáš?
V našem malém, ale za to zkušeném týmu, si dáváme záležet na kvalitním pracovním prostředí. Důležitá je pro nás dobrá nálada a uvolněná atmosféra na pracovišti, která jde ruku v ruce s rostoucí expertízou. Našimi aktivitami tak pomáháme růst nejen našim klientům, ale i našim spolupracovníkům. Pokud tě láká marketing, ale nechceš pracovat v prostředí korporátu, myslíme si, že by se ti u nás mohlo líbit!
Zaměřujeme se na e-commerce, ale máme i klienty v dalších odvětvích, včetně neziskového sektoru. Našim klientům se snažíme poskytovat efektivní marketingové služby, díky kterým vyniknou především v digitálním prostředí. Naší silnou stránkou je výkonnostní online marketing. Specializujeme se na reklamní kampaně na sociálních sítích a nastavování PPC kampaní.
V současné chvíli máme desítky spokojených klientů, u kterých naše reklamní kampaně přinášejí prokazatelné výsledky. Nadále rosteme a naší vizí je být nejlepším partnerem pro výkonnostní marketing na jižní Moravě. Chceš to zažít na vlastní kůži? Tak neváhej a pošli nám svoji přihlášku, těšíme se!

Pokud máš nějaké otázky, neboj se napsat Vítkovi na vit.koudelka@macroconsulting.cz nebo mu rovnou zavolej – +420 608 678 999

    crossmenu